5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR ANTALYA BIşEKTOMI

5 Essential Elements For antalya bişektomi

5 Essential Elements For antalya bişektomi

Blog Article

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,

Liposuction yöntemi ile yağ aldırma sonrasında bölgesel bir zayıflama gerçekleştiği doğrudur. Ancak liposuction uygulamalarının asıl amacı Helloçbir zaman kilo verme ve zayıflama gibi noktalar olmamıştır. Genellikle belli bir kilo verildikten sonra bile kalan yağ birikimlerinin giderilmesi için de kullanılabilmektedir.

Bu konuda en doğru ve net bilgi için uzman doktorunuzla görüşmeniz çAlright daha iyi olacaktır. Sizleri hem muayene ederek operasyona uygun olup olmadığınızı ifade edecek hem de fiyat bilgisi verecektir.

Hamile kadınların burun estetiği ameliyatı olması tavsiye edilmiyor. Hamile kadınlar sadece zorunlu oldukları durumlarda bu ameliyatı yaptırmalıdırlar.

Teknolojik gelişimlerin gerisinde kalmadan ve cerrahideki tecrübelerimiz doğrultusunda en iyisini yapmak ve ameliyat sonuçları ile hastalarımızı tatmin etme çabasındayız. Bu tür yeni gelişmeleri yakından izleyerek hastalarımıza daha da faydalı olmak azmindeyiz.

  Bişektomi başka cerrahi işlemler ile kombine edilebilir mi? Bazı hastalar bişektominin excellent görünüm hedeflerine ulaşmada yalnızca ilk adım olduğunu düşünmektedir. Özellikle çene hattını belirginleştirmek için pek çOkay cerrahi ve medikal işlem ile birleştirilebilir. Bişektomi ameliyatı nasıl yapılır?  Şimdiye kadar bişektomi işleminin tam olarak nasıl olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Birçok hasta, bir tedavi sürecinden tam olarak ne bekleyebileceklerini bilmek konusunda rahatlar. İlk randevunuzdan iyileşmenize ve yol boyunca attığınız her advertisementıma kadar neler bekleyebileceğinize dair bir taslak oluşturduk. İlk Muayene… İlk randevunuz, bişektomi adayı olup antalya saç ekimi olmadığınızı belirlememize lawnımcı olacak bir konsültasyon olacaktır. Yanaklarınızı inceleyeceğiz ve görünüm hedeflerinizi soracağız. Bu prosedür anestezi içerdiğinden, hakkınızda kapsamlı tıbbi bilgiler de toplayacağız.

Yanak estetiği tamamen kişinin isteği ile yapılacağı zaman estetik ameliyatı adı altında yapıldığı için SGK tarafından karşılanmamaktadır. Ancak, kişinin hastalığı ve geçirmiş olduğu bir kaza sebebi ile yapılacaksa devlet hastanesinde yaptırılabilir.

Bazı cerrahlar açık teknik ile tüm operasyonları gerçekleştirebilirken, bazı cerrahlar ise sadece kapalı tekniği tercih etmektedir. Her iki tekniği başarıyla uygulayan cerrahlar da mevcuttur.

Yaranın iyileşme sürecinde, güneşin etkisi ve bronzlaşmayla birlikte burun estetiği cerrahisi uygulanan bölge renginin daha koyu hale gelebilme ihtimali bulunmaktadır.

İmplantınızın çeşidine bağlı olarak derinizin altından hissedebilirsiniz. Bu bir challenge teşkil etmez.

Ağız içinden girilerek yapılan işlemde ise yastıkçıkların her iki tarafında eşit şekilde alınmasını sağlamak için çıkarılan yağlar tarttırılır ve görsel olarak ta işlemi yapan ekip tarafından simetriyi bozacak fazlalıklar alınabilir. Bu ameliyat yaklaşık 30 dakika civarında sürmekte olup günlük hayatına hemen dönebilir.

Memnuniyet seviyesi en yüksek yanak estetiğidir. Hollywood yıldızlarınca sıklıkla talep edilen ve yaptırılan bir estetik olması sebebiyle Hollywood Yanağı olarak anılmaktadır. Sonuç odaklı bakıldığında oldukça başarılı olup, memnun edicidir. Hollywood yanağı estetiğinin yapılması en uygun adaylar, yüz konturu baz alındığında köşe bölgelerin ve yanak bölgelerinde yer alan yağ yastıklarının normalden daha fazla olduğu bireylerdir.

Yaratılan bu etki sayesinde kişilerin daha ince ve ters üçgen olarak ifade edilen bir yüz şekline sahip olması sağlanır.

Genellikle saç ekimi işlemi sonrasında ilk gece hastalarımızın ağrı hissetmeleri gayet normaldir. six-eight saatlik bir cerrahi işlem geçiren bölgenin ağrıması ve sızlaması usual karşılanır ilk gece verilen ağrı kesici ilaçlar hastanın fazla acı ve ağrı hissetmesini engeller. Hastalarımızın gece rahat uyuması için verilen boyunluklarda ilk gece görülen küçük kan izleri ise gayet normaldir.

Report this page